Opis osiedla

Witamy na stronie osiedla „Zielone Wzgórze”

Firma Budowlana Anna-Bud sp. z o.o. z myślą o Państwa potrzebach zaczęła nowe przedsięwzięcia w postaci wybudowania pięknego osiedla domków jednorodzinnych. Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje Klientom wysoką jakość świadczonych usług budowlanych, gdyż dzięki nim staramy się w pełni dostosować do Państwa potrzeb i sprawić by byli Państwo zadowoleni.

Obecnie rolę Firmy Budowlanej Anna-Bud sp. z o.o. przejęła spółka ANNA - BUD GOLD HOUSES sp. z o.o.


Osiedle „Zielone Wzgórze” to nowoczesne osiedle mieszkalne, położone w Bilczy k. Kielc. Stanowi połączenie nowoczesnego budownictwa z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu. Nasze osiedle to wolnostojący kompleks domów jednorodzinnych, w którym przeważają projektu firmy ARCHON, zapewniający spójny charakter osiedla. Oferujemy Państwu ciekawe projekty, które dzięki swojej niezwykłej charakterystyce nadają osiedlu ciepły i jednorodny styl.

Atutem naszej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która zapewni Państwu bliskość centrum miasta. Niezastąpiona gwarancja spokoju i wytchnienia z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Osiedle „Zielone Wzgórze” jest położone blisko terenów zielonych i leśnych, gwarantujących ciszę i kontakt z naturą, a także sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Obecnie trwają prace nad zakończeniem uzbrajania III etapu Osiedla Zielone Wgórze. Jest to kolejne 41 działek o zróżnicowanej powierzchni - najmniejsza ma pow. 612 m2, a największa nawet powyżej 1 ha. Położone urokliwie pomiędzy lasami, w ciszy i spokoju. Idealne miejsce na relaks i odpoczynek. Sprzedaż już się rozpoczęła. Zapraszamy serdecznie.